Yalova Çınarcık

yalova cinarcik 300x225 Yalova Çınarcık

Çınarcık Yalova’nın tatilciler tarafından en çok tercih edilen ilçesidir. Yalova Çınarcık yaz aylarında kendi nüfusunun 18-19 katından fazla ziyaretçiyi kendisine çekmektedir.

Birbirinden güzel yaylaları, şelaleri ve koyları ile misafirlerini memnun etme konusunda oldukça başarılı bir bölgedir. Çınarcık Pansiyon fiyatları oldukça uygun olup geniş aileler için en çok tercih edilen konaklama şeklidir. Ayrıca Çınarcık’da birbirinden güzel kaplıcalada bulunmaktadır. Yalova’nın şifa merkezi olan Çınarcık çevre illerden gelen ziyaretçilerin akınına uğramaktadır. Çınarcık’ın en meşhur beldesi ise Teşvikiye beldesidir. Teşvikiye Şelalesi ve doğal güzellikleri ile tam bir cennet niteliğindedir. Teşvikiye şelalesinin bulunduğu noktaya her sene binlerce turist gelmekte olup şelalenin altında yüzmektedirler. Sıcak Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında şelalenin altında yüzmek paha biçilemez bir duygudur. Çınarcık ayrıca tam bir gece hayatı merkezidir. Birbirinden güzel gece kulüpleri, barlar ve diskolar sabahın ilk ışıklarına kadar ziyaretçilerine sınırsız eğlence sunmaktadır. Ayrıca deniz kıyısına kurulmuş birde kocaman aquapark bulunmaktadır. Büyük kaydıraçlardan denize doğru büyük bir hızla kaymak oldukça eğlencelidir.

Ayrıca deniz kıyısında onlarca kafeterya vardır bu kafeteryalarda içkinizi yudumlarken bir yandan da muhteşem kalabalığın keyfini çıkarın.

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan Pusuda Bekleyen Zombiler adlı yazımızda walking death haber ve zombie şakaları konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.