Kurt Adam Diyeti İle Günde 3 Kilo Verin

kurt adam diyeti 300x183 Kurt Adam Diyeti İle Günde 3 Kilo Verin

Son zamanlarda en gündemde olan diyet programlarından biri olan kurt adam diyeti Madonna ve Demi Moore gibi ünlülere günde 3 kilo verdirdi.

Alacakaranlık filmi ile son zamanlarda yeniden gündeme oturan kurt adam yeni bir müesseseye kavuşarak yeniden gündeme kavuştu.Bir çok ünlünün bu diyet ile çok hızlı bir şekilde kilo verdiği hatta bunun günde 3 kiloya ulaştığı gelen haberler arasında.

Bu diyet ayın dünya çevresindeki konumuna göre planlanırken yapılan hesapta göre dünyada medcezir hareketleri dikkate alınıyor. Med cezir hareketlerine göre okyanus ve deniz sularındaki hareket vücudumuzdaki sudada yaşanıyor.Bu dönemlerde özellikle yeniay ve dolunayda yapılacak bir kaç günlük sıvı detoxu ile vucuttan toxinler çok hızlı bir biçimde vücuttan atılıyor.

Bu şekilde hızlı bir biçimde kilo verildiği,ünlülerinde bu diyetten faydalandığı belirtildi.

Kurt Adam Diyeti’nde 2 tür plan uygulanır.

1. Temel Kurt Adam Diyeti; 24 saat boyunca sadece su ve meyve suyu tüketilerek yapılmaktadır. Bu uygulama dolunay veya yeni ay döneminde yapılır. Herhangi bir yiyecek tüketilmediği için vücudun toksinlerinden tamamen arındığına inanılan bu diyette bir günde 3 kiloya kadar verildiğine görülmüştür.

2. Genişletilmiş Kurt Adam Diyeti: Bu da temel kurt adam diyetinde olduğu gibi dolunay veya yeni ay zamanlarında 24 saat boyunca yine aynı şekilde yalnızca su ve meyve suyu tüketimi yapılmaktadır. Başlangıç tarihinden sonra ayın belirli günlerinde diyetin diğer şekilleri uygulanır.

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan Sabri Gol Attı Sosyal Medya Yıkıldı adlı yazımızda elazığspor, gol ve sabri sarıoğlu konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,