Kısmetse Olur Devam Ediyor

kismetse olur 300x181 Kısmetse Olur Devam EdiyorBir hafta yayınlanmayarak akıbeti konusunda çeşitli iddialar atılan Kısmetse Olur programının 417. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yayınlanan bu fragmanla yeni bölümlerin devamının sinyalini verdi, program artık sadece kanal D’nin resmi internet sitesinde yayınlanacak.

Hükümet tarafından yayınlanan son KHK ile evlilik programlarının geleceği tartışma konusu olmuştu. Bu tarz bazı programlar yayınlar devam ederken Kısmetse Olur programı bir hafta yayınlanmadı. Programı ilgiyle oldukça yakından takip eden izleyiciler acaba “Yarışma bitti mi?” sorusunu sormaya başladığı esnada bugün yayınlanan yayının fragmanı projenin devam edeceğini fakat sadece internet üzerinden yayınlanacağı ortaya çıkardı.

Kısmetse Olur`un yeni bölümünde Aycan ve Didem arasındaki anlaşmazlıkların yanı sıra, Onur ve Adnan dostluğunun sonumu geliyor? Melis, neden Adnan’ın eski arkadaşlarını silmesine büyük tepki gösterdi?

Kısmetse Olurùn bu yeni bölümünde, Melis, İlkay için dövme yaptırıyor. Koluna yapılan “İlkMel” dövmesi ile İlkay’a büyük bir jest yapan Melis acaba nasıl bir tepki ile karşı karşıya kalacak? Gelinlerin evinde Aycan ve Didem kavgası halen devam ediyor. Didem, Aycan’la tüm arkadaşlığını tamamen bitirdiğini dile getiriyor. Bu anlaşmalıklar damatlar evinde sıkıntılara neden oluyor…

Kaydet

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan Yalova Çınarcık adlı yazımızıda okumanızı öneririz.