İsmail Ok Bandırmalılarla Buluştu

ismail ok 300x199 İsmail Ok Bandırmalılarla Buluştu

Bandırma Eken Prestij Otel’de adına düzenlenen yemeğe katılan Başkan İsmail Ok, 2009 Mart seçimlerinden bu güne Balıkesir bölgesinde MHP’nin oylarının 6 kat arttığını söyledi. İsmail Ok, yemeğe katılan bandırma sivil toplum örgütü temsilcileri ile beraber partililere hitaben yaptığı konuşmada Balıkesir ve Bandırma için tarihin en önemli seçimine gittiklerini, Balıkesir 30 Mart itibariyle büyükşehir statüsüne geçecek. Su, kanalizasyon ve ana caddeler gibi birçok yapı büyükşehir belediyesine geçecek. Bizler milliyetçi ve muhafazakar bir dünya görüşüne sahibiz. Ancak bütün insanları kendimize yabancılaştırmadan kucaklıyoruz. Ay yıldızlı Türk bayrağını bayrağı olarak kabul eden bizim kardeşimizdir. Gerisi ise teferruattır dedi.

İsmail Ok, geçen dönemin başında başkanlık koltuğuna oturur oturmaz haciz memurları ile yüz yüze geldiklerini Balıkesir Belediyesi’ne vergi dairesi ve Tedaş tarafından haciz memurları gönderildiğini belirtti. Yıllarca aranmayan borçlar biz koltuğa oturunca hemen bizden istendi. 5 yıl boyunca SSK’ya hiç prim ödenmemiş. Elektrik paraları hiç bir şekilde yatırılmamış, Çalışanların maaşları verilememişti. O günlerde İflas etmiş olan Balıkesir Belediyesi şimdi tamamen borçsuz durumdadır. Yaptığımız tüm hizmetlerin tüm giderleri ödenmiştir. Başarımızı kabullenemeyen hükümet, 14 ay önce bir operasyon ile belediye çalışanlarını sabaha karşı yataklarından kaldırarak gözaltına almıştı. Ancak geçen bu zamana kadar hala bir iddianame bile hazırlayamadılar dedi.

Balıkesir’e ne hizmet yapılmış ise aynı hizmeti Bandırma’yada verme sözü veren İsmail Ok, “Balıkesir merkezde önünüze çıkan 10 kişiye sorun bunların arasından 7 kişi bizden memnun değilse bize oy vermeyin. Bu en önemli seçimde dünya görüşleri ne olursa olsun tüm Bandırmalı memleketlilerimden bize oy vermelerini istiyorum. Bizler sizi seviyoruz. Tecrübeli ve çalışkan ekibimle hizmete hazırız dedi.

Bandırmaspor taraftar grubu olan Kronikler, İsmail Ok’a kendilerine verdikleri destek için teşekkür etti. Kronikleri temsilen söz alan Mustafa Gürcan, İsmail Ok, Balıkesirlilerin olduğu kadar bizim de başkanımız. Darda kaldığımız zamanlarda her zaman bize yardımcı oldu. İsmail Başkanı seviyoruz dedi.

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan Asılsız İddialar Ortaya Çıktı adlı yazımızda balıkesir teror haberleri ve balıkesir teror olayları konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.