İ Phone 6 Söylentileri Artıyor

iphone61 300x187 İ Phone 6 Söylentileri Artıyor

Apple firmasının bugünlerde erken piyasaya sürmesi beklenen iphone 6 serisi için iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

İnternette yeni telefon hakkında farklı tasarımlar ön plana çıkarken asyalı kaynaklar yavaş yavaş yeni tasarımı gün yüzüne çıkarmaya başladı.Kısa süre önce 4.7 ve 5.7 inç seçenekleri ile piyasaya çıkacağı söylenen iphone 6 için bir iddiada çinli analist Sun Chnangxu`dan geldi.

Cnangxu 4.7 inç modelinin 1136×640 çözünürlüğe sahip olacağını iddia ederken inç başına düşen yoğunluğun 280`e düşeceğini iddia etti.Tayvanlı kaynaklar ise aynı modelin 1280×720 çözünürlüğe sahip olacağını belirtirken 5.7 inç modelinin 19220×1080 çözünürlükte olacağını iddia etti.

En ilginç iddia ise wall street journal tarafından ortaya atıldı. Buna göre Apple`nin 6 inçlik phablet üzerinde çalıştığını iddia etti.Tüm bu iddiaların ne derecede doğru olduğunun en erken yaz aylarında belli olacağı gelen haberler arasında.

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan Samsung Galaxy S5 İle çekilen İlk Fotoğraf adlı yazımızda samsung galaxy x5 duyuruları, samsung galaxy x5 haberleri ve samsung galaxy x5 tanıtım konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,