Facebook’un Sürpriz Videosu

facebook surprizi Facebookun Sürpriz Videosu

Facebook’ta son günlerde “Bu benim Facebook filmim. Kendininkini şu adreste bulabilirsin” iletisi profil duvarlarında gözükmeye başladı.Bu durum bir çok kullanıcı tarafından virüs olarak algılandı.

Şikayetvar.com’dan gelen haberlere göre 10. yıl dönümünü kutlayan Facebook, kullanıcılarının geçmişte yaptıkları paylaşımları, fotoğrafları ve yorumlarını bir arada gösteren bir slayt hazırlayarak sürpriz yaptı.

Ancak Facebook’ta dolaşan virüslerden canı yanan kullanıcılar “Bu benim Facebook filmim. Kendininkini şu adreste bulabilirsin: ” konusunda çıkan başlıkları virüs olabileceği düşüncesiyle tıklamaya çekindiklerini belirtti.

Facebook’un hazırladığı bu sürprizi virüs sanan kullanıcıların şikayetleri şöyle:

Bir facebook kullanıcısı ana sayfada ‘Facebook filmim’ linklerini gördüğümde profilime virüs bulaştığını düşündüm ve listemdeki arkadaşlarım adına üzüldüm sonrada listemdekileri ‘tıklamayın virüs bulaşıyor’ diyerek uyardım. Meğer bu paylaşım virüs değilmiş.Böyle bir duruma alışık olmadığımızdan altından zarar verecek bir şey çıkabilir diye korktuk dedi.

Bir diğeride arkadaşım böyle bir link paylaşmış, sonra benim içinde ‘10.yıla özel doğum günü sürprizi , Facebook benim için hazırlamış’ dediğinde buna inanmadım, kendisinin bilgisayarına virus bulaştığını banada bulaşacağını sandım. Haberleri görünce buna inandım. Ağzımız çok yandı dedi.

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan İ Phone 6 Söylentileri Artıyor adlı yazımızda apple iphone6 ve yeni iphone hakkında konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.