Facebook Profilinize Kim Bakmış

facebook profili 300x150 Facebook Profilinize Kim Bakmış

“Facebook profilime acaba kimler baktı?” Son zamanlarda bizi en çok kaygılandıran sorunlarından bir tanesi de bu. Google’da bu soruya verilen cevaplar çok karışık. Çeşitli yolları takip ederek profilinize kimlerin baktığını iddia eden birçok uygulama var.

Peki hayal kırıklığına uğramaya hazır mısınız?

Bu konu en eski Facebook efsanelerinden bir tanesi olmasına rağmen birçok facebook kullanıcısı bu konuda hala ümitli. Ancak kısa cevabı en baştan verelim: Profilinize kimin baktığını öğrenmenin herhangi bir yolu bulunmuyor. Facebook’a göre bu bilgiyi edinemezsiniz. Peki neden?

Facebook, kendi sistemini nasıl kullandığınızı kendi faydası ve kârı için bu hizmeti size sağlasada bu bilgileri size vermek gibi bir zorunluluğu yok. Yani Facebook, profilinize kimin kaç kere baktığını biliyor ama bunu sizinle paylaşmak istemiyor. Bu bilgiye herhangi bir yolla ulaşmanızında herhangi bir yolu yok.

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan Android 4.4 KitKat adlı yazımızda adroid güncellemeleri, android kit kat ve android yeni versiyon konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,