Dolap Komedyası

komedi 300x147 Dolap Komedyası

Oyunu oldukça beğenen tiyatroseverler sanatçıları çoşkulu bir biçimde ayakta alkışladı.

Balıkesir Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri dahilinde düzenlemiş olduğu “Entrikalı Dolap Komedyası” isimli oyunu tiyatroseverlerce büyük bir beğeni ile izlendi. Balıkesir Belediyesi Salih Tozan Toplantı ve Gösteri salonunda Abdullah Şahin Nokta Tiyatrosunun iki perdelik oyunu balıkesirlilerce yoğun ilgis gördü. Salonun tıklım tıklım dolduğu oyunda; Adullah Şahin, Çiğdem Tunç, Tolga Savacı, Yusuf Atala, Ali Yalı, Gökçeçiçek Özülkü, Deniz Değirmenci, Arzu Parlatan Emin Özbey ve Kamuran İnselel gibi ünlü isimler rol aldı.

Yunus Emre Gümüş tarafından yazılan ve Abdullah Şahin tarafından yönetilen oyunda, bir eve giren iki hırsızın elbise dolabında karşılaştıkları cesetle ve sonradan eve gelen ev sahipleri ile beraber yaşadığı trajikomik olaylar anlatılıyor.

Komediyi kahkahalarla izleyen tiyatroseverler, oyunun sonlarına doğru sanatçılarla beraber fotoğraf çekilmek için büyük çaba sarf etti.

Oyun sonunda tüm oyun ekibi izleyenlerce ayakta alkışlanırken, Belediye Başkanı İsmail Ok namına sahneye gelen Belediye Meclis Üyesi Gülay Birdal sanatçıları ayrı ayrı tebrik ederek oyunculara Balıkesirspor atkısı verdi.

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin
Etiketler: , ,