Başbuğ İsimli Tekne İle Adalara

adasecim 300x168 Başbuğ İsimli Tekne İle Adalara

Balıkesir Belediye Başkanı olan ve yeni yasa ile MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere katılan İsmail Ok Marmara ve Avşa Adası parti çalışmalarına katılarak seçmenlerle bir araya geldi.

Seçim gezilerine çıkan İsmail Ok parti teşkilatı ile beraber halkla kucaklaşma gezilerine aralıksız sürdürüyor. Başkan ok ziyaret ettiği ilçe ve diğer bölgelerde vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. MHP teşkilatı Marmara Adası, Saraylar Beldesi ve bölgedeki beldelerde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok’u halkla buluştuyor. 30 Mart seçimleri ile ilgili vatandaşlara bilgi veren ve Saraylar Beldesinde verilen yemekte konuşan Başkan İsmail Ok Marmara Adasının sorunlarını temelinden bildiğini, bu sorunlara tümü ile vakıf olduğunu, yeni yasa ile beraber merkezde mevcut olan tüm imkan ve olanakların Marmara Adası içinde geçerli olacağını sözünü verdi. Geceyi Marmara Adasında geçirecek olan İsmail Ok’un Ada programımda yer alan Avşa Adasını ziyaret edeceği bildirildi.

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan Meteorolojiden Lodos Uyarısı adlı yazımızda marmara denizinde hava durumu ve marmara hava durumu konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,