Asena Atalay ve Caner Erkin Arasında Ev Krizi

caner erkin 300x181 Asena Atalay ve Caner Erkin Arasında Ev KriziMilli futbolcu ve magazin haberlerinin bir numaralı gocüsü Caner erkin ve eski eşi Asena atalay arasındaki sular bir türlü durulmuyor.Birbirlerini sürekli olarak karşılıklı dava açan çift arasında bakalım bu sefer neler yaşandı.

Caner asena`ya vermiş olduğu nafaka sözlerini tutmayınca ortalık karıştı.Yaşanan bu durum neticesinde asena canere peşpeşe icra davaları açmıştı.Canerde oğlunun velayetini asenadan almak için dava açmıştı.

Evlilikleri döneminde Beykoz’da beraber yaşayan çift, boşanma davalarından hemen sonra evin tadilatı bitene kadar Asena ve oğlunun oturması konusunda anlaşmıştı. Evin kirasını Caner ödüyordu. Ancak Caner evin kiralarını ödemedi ve Asenada evin kirasını kendisi karşılamadı. Durum böyle oluncada ev sahibi icra takibi ile Asenanın evi boşaltması için ihtarname gönderdi.

Bu durum karşısında asenada canere icra takibi başlattı bunda herşey normal gibi görünsede asenanın çocuğunun velayeti karşılığı aldığı nafaka ücreti çok konuşulacak gibi örnek vermemiz gerekirse sadece aylık tatil masrafı için 45 tl isteyen asenanın talep ettiği ücret 451.000 tl.

Kaydet

Kaydet

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin

Bir önceki konumuz olan Avşa Adasında Yaz Hazırlıkları adlı yazımızıda okumanızı öneririz.