Altınoluk Pansiyonları

altinoluk 300x223 Altınoluk Pansiyonları

Merhaba değerli okurlarımız, sizlere bu makalemizde altınoluk pansiyonları hakkında turistik bilgiler sunan ve yayın hayatına başlayan altinoluk-altinouk.com sitesi hakkında bilgiler vereceğiz.

2014 yılının şubat hayatında yayına giren altınoluk web sitesi tatilcilere bölge hakkında turistik rehber bilgilerin yanı sıra yine bölgede bulunan pansiyonlar ve otellerin bir listesini sunuyor.Web sitesinin hizmet amacıda bu noktada ziyaretçilerine aracısız, komisyonsuz direk sahibinden rezervasyon hizmeti sunması. Bünyesinde yer alan konaklama tesislerini ayrıntılı bir biçimde tanıtan web sitesi içerisinde tesis ile ilgili genel resimler, hizmet detayları ve iletişim bilgiler yer almakta.

Tatilcilere kalan altınoluk pansiyonları arasından bir seçim yapmak ve direk işletme ile aracısız iletişim kurarak rezervasyon yapmak.Ayrıca sosyal etkileşimler ile ziayretçileri ile bağ kurarak kampanya ve duyuruları takipçilerine duyuran, güncel haber ve ilanları servis edip sunan bu güzel web sitesine sizde uğramalısınız.

Adres: http://www.altinoluk-altinoluk.com

Abonemiz Olun Yeni Haberler Mail Adresinize Gelsin